Οι διαιτητές στα ματς της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

ΑΓΩΝΕΣ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΕΣΚΑΘ    11, 12/11/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ  11/11/2017

1)      ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 16:30  ΓΟΜΦΟΙ – ΝΙΚΑΙΑ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ  – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ  Κ.

2)       ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ  ΤΡΙΚ: 15:30   ΑΓ. ΝΕΣΤΟΡΑΣ – ΑΕΤ  (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ- ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ

3)      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΔΑΝΑΟΙ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ  – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ  Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΕΤΣΙΟΥ – ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ – ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ

4)      ΔΗΜ. ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:00  ΑΙΟΛΟΣ Κ21-ΑΠΟΛΛΩΝ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΡΕΜΠΕΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ – ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ- ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ

5)      ΚΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 14:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ.-ΓΟΜΦΟΙ (ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ –ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

6)      ΚΛ. ΣΟΦΑΔΩΝ: 15:00 ΣΟΦΑΔΕΣ –ΑΠ. ΚΑΡΔ(ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ -ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ

7)      ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 16:00 ΤΙΤΑΝΕΣ –ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚ (ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ – ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

8)      ΚΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 19:00 ΟΛΥΜ.ΚΑΡΔ-ΚΑΛ/ΚΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ

9)         ΚΛ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ: 17:00 ΕΛΑΣΣΟΝΑ-ΜΑΓΟΙ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΙΣΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  12/11/2017

1)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 17:00 ΠΕΛΑΣΓΟΙ- ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2)      ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 18:00 ΙΚΑΡΟΙ –   ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ (Γ΄ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ-ΧΡΥΣΑΦΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΛΥΒΑ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

3)      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:00  ΠΡ.ΓΩΝΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ. – ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

4)      ΚΛ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ: 15:00 ΔΕΣΚΑΤΗ-ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΦΑΣΟΥΛΑΣ – ΚΟΥΤΙΒΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

5)      ΚΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 10:00 ΟΛΥΜΠ.ΚΑΡΔ-ΣΟΦΑΔΕΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΜΕΛΛΟΣ Κ.

6)      ΚΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΜΕΛΛΟΣ Κ.

7)      ΚΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 16:00 ΕΛΠΙΔΑ- ΦΟΥΝΤΑΣ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ. –ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

8)      ΚΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:  18:00 ΑΣΚ21 – ΜΥΤΙΚΑΣ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

9)      ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 19:15 ΤΙΤΑΝΕΣ -ΦΥΛΛΟ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ- ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

10)  ΚΛ. ΑΓ. ΘΩΜΑ:17:30 ΑΣΤΕΡΑΣ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ-ΛΕΛΟΥΔΑΣ