Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

ΑΓΩΝΕΣ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΕΣΚΑΘ-ΕOK   13,14/01/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01/2018

1)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:  14:30 ΑΙΟΛΟΣ -ΤΙΤΑΝΕΣ  (ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ Ζ.- ΡΕΜΠΕΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΕΤΣΙΟΥ

2)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:30 ΑΙΟΛΟΣ Κ21-ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.-ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ

ΚΡΙΤΕΣ:ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ-ΤΕΤΣΙΟΥ

3)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:30 ΑΙΟΛΟΣ Β΄- ΦΟΥΝΤΑΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΖΑΧΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ-ΤΖΕΛΗΣ

4)      ΚΛ. ΚΑΛ/ΚΑΣ: 17:00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ- ΓΟΜΦΟΙ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΒΗΤΑΣ

5)      ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΓ. ΝΕΣΤΟΡΑΣ – ΤΥΡΝΑΒΟΣ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ –ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ – ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

6)      ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 13:00 ΑΣΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔ. (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

7)      ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΤΙΤΑΝΕΣ- ΚΡΟΝΟΣ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

8)      ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 17:00 ΑΣΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Α2 ΕΘΝΙΚΗ)

Δ/ΤΕΣ: ΜΠΗΤΗΣ- ΠΑΦΙΛΗΣ- ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

9)      ΚΛ.ΑΓ.ΘΩΜΑ: 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΔΑΝΑΟΙ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΓΚΕΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ    14/01/2018

 

1)      ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΠΡ. ΓΩΝΙΑ – ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. – ΧΛΩΡΟΣ Χ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ- ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ

2)      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17: 00 ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝ (Γ΄ΕΘΝΙΚΗ)

Δ/ΤΕΣ:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ-ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΤΕΓΑ

3)      ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΦΟΥΝΤΑΣ – ΦΥΛΛΟ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΛΩΡΟΣ Χ.

4)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΠΕΛΑΣΓΟΙ-ΑΣΚ21 (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ –ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΗΤΑΣ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

5)      ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ- ΣΟΦΑΔΕΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ.-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

6)      ΕΑΚ ΚΑΡΔ. 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ –ΣΟΦΑΔΕΣ (ΚΟΡ)

Δ/ΤΕΣ: ΜΕΛΛΟΣ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ

7)      ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 12:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ Ζ.-ΡΑΝΤΟΣ Θ.

8)      ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ : 16:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ –ΑΙΟΛΟΣ  Α΄(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ-ΤΕΤΣΙΟΥ

9)      ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ : 16:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ –ΑΕΤ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ -ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ

10)  ΚΛ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ: 15:00 ΔΕΣΚΑΤΗ- ΕΛΠΙΔΑ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ.- ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΣΠΑΝΟΣ

11)  ΕΑΚ ΚΑΡΔ: 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔ-ΜΑΓΟΙ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ-ΛΕΛΟΥΔΑΣ