Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

ΑΓΩΝΕΣ ΕΣΚΑΘ-ΕΟΚ 16-18/03/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019

1)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΤΡΙΚ ΦΟΥΝΤΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡΔ (Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ -ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΠΙΣΠΑ

1)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΑΣ ΔΑΝΑΟΙ-ΦΟΙΒΟΣ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΟΥΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

2)  ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00  ΓΕ ΤΡΙΚ.΄΄ΑΣΤΕΡΑΣ΄΄-ΑΣ ΑΡΓ. ΒΟΛΟΥ (ΑΜ)

Δ/ΤΕΣ:

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ:

3)     ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 17:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-ΕΛΑΣΣΟΝΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΞΕΡΑΣ – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.

4)     ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:30 ΑΙΟΛΟΣ Β΄-ΚΑΛ/ΚΑ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

5)     ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 14:30 ΑΠΟΛ.ΚΑΡΔ-ΟΛ.ΚΑΡΔ(Ε)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ

6)     ΚΛ. ΑΓ.ΘΩΜΑ: 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΟΜΦΟΙ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν.

7)     ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 15:00 Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΠΡ.ΓΩΝΙΑ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ:ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ-ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019

1)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 09:30 ΑΕ ΤΡΙΚ-ΚΡΟΝΟΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΒΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

2)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:00 ΔΑΝΑΟΙ- ΑΙΟΛΟΣ Β΄(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΥΤΙΒΗΣ-ΓΚΟΤΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3)     ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 12:30 ΜΟΛΕΤ- ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

4)     ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 14:00 ΦΥΛΙΡΙΟΤΕΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν. – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

5)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:30 ΠΟΛ. ΡΑΞΑΣ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ – ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ  – ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

6)  ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΚΑΡΔ.ΠΑΙΔ-ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ

7)  ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΚΡΟΝΟΣ- ΕΑΛ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΠΙΣΠΑ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

8)  ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:19:00 ΟΛ. ΚΑΡΔ- ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΜΕΛΛΟΣ Κ.

9)  ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ: 19:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ- ΜΑΓΟΙ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ-ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

10)       ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 17:00 ΦΑΛΩΡΕΙΑ – ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΛΙΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

11)    ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 19:00 ΕΡΓ. ΤΡΙΚ- ΓΟΝΕΙΣ 10ου (ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

12)    ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 20:30 ROSSONERO-ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΕΛΗΣ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ

13)  ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ : 17:00 ΑΟ ΚΑΛ/ΚΑΣ – ΟΛ. ΒΟΛΟΥ(Γ¨ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΦΟΥΤΖΗΛΑΣ-ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΒΑΡΝΑΣ Γ.

14)  ΚΛ.ΠΑΛΑΜΑ: 15:00 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ- ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

15)  ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΑΣΚ-ΓΑΣ ΠΑΛ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

16)  15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡ.:12:00 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΙΟΛΟΣ (ΝΕΑΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΒΟΝΤΖΑ-ΛΟΥΛΕ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019

1)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:15 ΦΟΥΝΤΑΣ Α΄-ΑΙΟΛΟΣ Α΄ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΟΥΛΙΟΣ-ΒΗΤΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ

 

Λέξεις κλειδιά

, ,