Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

ΑΓΩΝΕΣ ΕΣΚΑΘ-ΕΟΚ 04-09/04/2019

ΠΕΜΠΤΗ 04/04/2019

1)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:45 ΔΑΝΑΟΙ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(ΕΦ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΡΤΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019

1)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ 1-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

2)     ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ Ν.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ

3)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 18:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ-ΓΟΝΕΙΣ 10ου (ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΧΛΩΡΟΣ Ν.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. – ΧΛΩΡΟΣ

4)     ΚΛ.MOYZAKIOY: 17:00 ΓΟΜΦΟΙ-ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

5)     ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΑΙΟΛΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ(ΗΜΙΤΕΛ.ΠΑΙΔ)

Δ/ΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ – ΤΣΑΛΑΣ Γ.

6)     ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:15 ΑΝΑΓΕΝΝ-ΔΑΝΑΟΙ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

7)     ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 14:00 ΑΣΚ –ΓΣ ΣΟΦΑΔΕΣ(ΠΑΜ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019

1)  ΚΛ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 19:00 ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΒΟΝΤΖΑ- ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ

2)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ -ΔΑΝΑΟΙ(Ε)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ -ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ – ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ- ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Γ΄ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι. – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ- ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.- ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΚΟΥΣΑΙΤΗΣ

4)     ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 12:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ(Μ)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

5)     ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΔΕΑ- ΠΟΛ. ΣΥΛ. ΡΑΞΑΣ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

6)     ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 16:30 ΑΓΡ.ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ- ΕΡΓ.ΤΡΙΚΚΗ(ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. -ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΥΛΙΔΟΥ -ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

7)     ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 18:00 ROSSONERO- ΜΟΛΕΤ (ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΤΖΕΛΗΣ

8)     ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 19:30 ΣΜΑΚ.Κ.Κ. – ΦΙΛΥΡΙΩΤΕΣ (ΕΡΓ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ – ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΒΗΤΑΣ

9)       ΚΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: 13:00 ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ(Α2ΓΥΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΑΓΑΓΙΩΤΟΥ

10)  ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ: 17:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛ.-ΑΟ ΚΑΛ/ΚΑΣ(Γ΄ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΤΡΙΤΗ 09/04/2019

1)     ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 21:45 ΦΑΛΩΡΕΙΑ-ΦΟΥΝΤΑΣ(ΕΦ)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 11/04/2019

1)     ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:45 ΙΚΑΡΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ (ΕΦ)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ-ΝΤΟΒΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ