Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑΘ το Σαββατοκύριακο

ΑΓΩΝΕΣ  ΚΑΛ/ΡΙΣΗΣ ΕΣΚΑΘ  30/11-01/12/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

1)  ΚΛ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17.00 ΑΓΡΙΝΙΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ (Α2 ΑΝΔΡΩΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ.- ΞΕΡΑΣ

2)  ΚΛ. MOYZAKIOY:  17:00 ΓΟΜΦΟΙ-AO ΤΡΙΚΑΛΑ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΜΑΡΑΜΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚ.

3)  ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ : 17:00  ΜΥΤΙΚΑΣ- ΔΑΝΑΟΙ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΕΚΑΣ-ΒΟΝΤΖΑ

4)  ΚΛ.ΠΑΤΑΚΗΣ : 17:00  ΝΙΚΑΙΑ – ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ (Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΟΤΑ Μ.

5)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:00  ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ. ΑΕ-ΣΟΦΑΔΕΣ(Α1)

Δ/ΤΕΣ: ΜΑΡΑΜΗΣ-ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΝΤΟΒΑΣ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

6)  ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 19:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ(Α2)

Δ/ΤΕΣ:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

7)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 18:00  ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ-ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

8)  ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 17:30  ΑΙΟΛΟΣ Κ21- ΑΚΑΜΑΤΕΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ:ΛΙΛΗΣ – ΛΟΥΛΕ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ- ΠΑΠΑΔΗΜΑ- ΒΗΤΑΣ

9)  ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ: 15:30 ΚΛΙΜΑΚΙΟ  ΤΡΙΚ-ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΚΑΡΔ

Δ/ΤΕΣ: ΛΟΥΛΕ –ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗ Λ.-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

*** Ο ΑΓΩΝΑΣ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΚΡΙΤΩΝ

10)  ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 20:00 ΚΒΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ

11)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 13:30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΤΡΙΚ-ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.- ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01/12/2019

1)ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ: 17:00 ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Γ΄ΕΘΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΣΕΛΕΒΟΣ-ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΙΝΟΥ- ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ -ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.

ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΝΙΚ.

2) ΣΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: 13:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ(Α2 ΓΥΝ)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΕΚΑΣ – ΔΗΜΟΥΛΑΣ

3)  ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 16:00 ΑΠ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΟΥΦΛΑΡΙΑ(Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

4)  ΔΗΜ.ΚΛ. ΤΡΙΚ: 17:00  ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑ – ΟΛ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Α2)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ-ΛΟΥΛΕ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΟΒΑΣ –ΚΟΚΟΥΡΑΒΑ-ΠΙΣΠΑ

5)  ΚΛ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ: 14:00  ΔΕΣΚΑΤΗ – ΓΣ ΦΑΛΑΝΗΣ(Β΄)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΛΙΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ

6)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:14:00 ΦΟΥΝΤΑΣ ΤΡΙΚ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ(Β’)

Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ – ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ- ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7)  ΚΛ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 13:30  ΓΣ ΓΟΜΦΩΝ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ(Π)

Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ

8)  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:30 ΑΟ ΤΡΙΚ-ΚΡΟΝΟΣ (Π)

Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΒΗΤΑΣ

 

Λέξεις κλειδιά

, ,