Υποψήφιους βουλευτές ανακοίνωσε η Ν.Δ. (όχι στα Τρίκαλα)

Τα πρώτα ονόματα των υποψηφίων που θα κατέβουν στις εθνικές εκλογές του 2019, έδωσε σήμερα στην δημοσιότητα η ηγεσία της ΝΔ. Όπως καταγράφει το trikalavoice.gr στη λίστα δεν περιλαμβάνεται κάποιο όνομα για το ψηφοδέλτιο Τρικάλων. Πρόκειται για στελέχη της που είχαν μέχρι σήμερα θέσεις ευθύνης στο κεντρικό οργανωτικό σχήμα της ΝΔ.

ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ Β΄ΑΘΗΝΩΝ – ΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΥΟΝΤΑΙ
1ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΕΥΡΩΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ
2ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
3ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΔΩΝΙΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
4ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥΑΝΝΑ-ΜΙΣΕΛΕΥΡΩΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
5ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
6ΒΟΥΛΤΕΨΗΣΟΦΙΑΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
7ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣΔΥΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
8ΔΕΝΔΙΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
9ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΑΝΝΑΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
10ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΥΠ.ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΥΟΝΤΑΙ
1ΒΛΑΧΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ΒΟΡΙΔΗΣΜΑΚΗΣΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3ΜΑΡΤΙΝΟΥΓΕΩΡΓΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4ΜΠΟΥΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΟΎ ΠΟΛΙΤΕΥΟΝΤΑΙ
1ΚΕΡΑΜΕΩΣΝΙΚΗΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
2ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΒΑΣΙΛΗΣΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3ΣΤΑΜΑΤΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣΑ’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4ΦΟΡΤΣΑΚΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣΑ΄ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΧΩΡΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ Ν.Δ.
1ΘΕΟΧΑΡΗΣΧΑΡΗΣΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
2ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΛΑΡΙΣΑΣ
3ΜΑΡΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΕΥΡΩΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
4ΦΩΤΗΛΑΣΙΑΣΟΝΑΣΑΧΑΪΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΠΌ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΝΔ
1ΓΑΪΤΑΝΗΣΤΑΣΟΣΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
2ΓΡΑΦΑΚΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
3ΙΩΑΝΝΙΔΗΣΣΑΚΗΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΟΝΝΕΔ ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
4ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣΓΙΩΡΓΟΣΗΛΕΙΑΣΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΜΕΣΑ
5ΚΥΡΑΝΑΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΝΑΠΛ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΥΠΟΥ
6ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΦΟΡΕΩΝ
7ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΜΑΚΑΡΙΟΣΚΑΒΑΛΑΣΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
8ΛΙΒΑΝΟΣΣΠΗΛΙΟΣΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
9ΝΑΚΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)Α΄ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΑΝΑΠΛ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΚΟΜΜΑΤΟΣ
10ΞΥΠΟΛΥΤΑΣΒΑΣΙΛΗΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΤΟΜΕΩΝ
11ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΓΙΑΝΝΗΣΦΘΙΩΤΙΔΑΣΠΡΩΗΝ ΓΡΑΜΜ.ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
12ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗΑΡΓΟΛΙΔΑΣΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
13ΡΑΠΤΗΖΩΗΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ-ΚΟΜΜΑΤΟΣ
14ΡΩΜΑΝΟΣΝΙΚΟΣΒΟΡΕΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΝΑΠΛ. ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΥΠΟΥ
15ΣΠΑΝΑΚΗΣΒΑΣΙΛΗΣΝΟΤΙΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΚΟ
16ΣΥΡΙΓΟΣΑΓΓΕΛΟΣΑ΄ΑΘΗΝΩΝΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ
17ΦΕΥΓΑΣΒΑΣΙΛΗΣΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ
18ΦΟΡΤΩΜΑΣΦΙΛΙΠΠΟΣΚΥΚΛΑΔΩΝΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
19ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΣΕΡΡΩΝΑΝΑΠΛ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ